blog.santanderconsumerbank
Mon, 05/03/2021 - 10:15
3 MINUTEN

Zo vermijdt u onlinefraude

De financiële toezichthouder FSMA (Autoriteit voor Financiële Diensten en Markten) waarschuwt voor cybercriminelen die zich voordoen als een bekende bank en u spaaroplossingen met een aanlokkelijk hoog rendement voorstellen. Achter die aanbiedingen gaan oplichters schuil die uit zijn op diefstal. Enkele handvatten om onlinefraude te vermijden …
Mon, 04/19/2021 - 09:52
3 MINUTEN

Wat kunt u leren van opportuniteitskosten?

Een mens heeft heel wat behoeften. Maar de pot met middelen om aan die behoeften te voldoen is niet bodemloos. U moet dus voortdurend keuzes maken. Wat u ook kiest, u offert altijd een alternatief op. Dat noemen ze de ‘opportuniteitskosten’ of ‘alternatieve kosten’. Wat houden die precies in en wat kunt u eruit leren?
Thu, 03/25/2021 - 04:19
1 MINUUT

Santander: duurzaamheid en maatschappelijke verantwoordelijkheid

Het engagement van Santander om in te zetten op maatschappelijke verantwoordelijkheid, inclusie en duurzaamheid levert de groep internationale erkenning op.
Fri, 03/19/2021 - 11:40
2 MINUTEN

Santander: van kleine Spaanse bank tot florerende internationale groep...

Santander groeide van bescheiden Spaanse bank uit tot een van de grootste bankinstellingen in de eurozone. Meer nog: vandaag is Santander als financiële groep wereldwijd actief.
Wed, 11/25/2020 - 14:51
3 MINUTEN

Wat is een internationale geldtransfer-app?

Internationale geldtransfer-apps zijn een handige manier om geld...
Tue, 11/10/2020 - 12:03
5 MINUTEN

Spaart u nog in tijden van crisis?

De coronacrisis heeft een grote impact op ons...
Mon, 11/02/2020 - 07:01
5 MINUTEN

Sparen is zinvol, zeker met een bescheiden inkomen

Een spaarrekening, dat is toch enkel voor mensen...
Fri, 10/16/2020 - 10:09
3 MINUTEN

Niet 1, maar 2 Euromoney-awards voor Santander

Naar jaarlijkse gewoonte reikt het magazine Euromoney ook...
Mon, 10/12/2020 - 01:55
3 MINUTEN

Sparen of beleggen? En waarom niet allebei?

Sparen, dat is toch minder interessant dan beleggen...
Thu, 09/17/2020 - 02:28
1 MINUUT

Santander Consumer Bank valt in de prijzen

De beste spaarrekening voor trouwe spaarders? Die heeft...
Tue, 09/15/2020 - 06:57
5 MINUTEN

‘Slapend’ spaargeld: de mythe ontkracht

U wordt vast wel eens aangemaand om iets...
Mon, 08/10/2020 - 02:30
4 MINUTEN

De roerende voorheffing: wat betekent dit voor spaarders?

De bedragen in deze blog verwijzen naar de...
Fri, 08/07/2020 - 05:08
3 MINUTEN

Sparen als een pro: welke tips werken echt?

Over sparen op een spaarrekening heeft iedereen wel...